مد و لباس

خوش تیپی و خوش لباسی با مطالب خواندنی وبلاگ مد و لباس

پيراهن ماكسي مناسب من كدام است؟

يك پيراهن ماكسي مدل بسيار خوبي براي قفسه لباس است و تقريبا براي هر اندامي مناسب و عالي است. پيراهن هاي ماكسي در هر دو اندازه بلند ( تا روي زمين) و كوتاه تر ( تا مچ پا) موجود است و برخي از آنها با حجم و پارچه بيشتري نسبت به بقيه تهيه مي شود. در اينجا نكاتي را براي انتخاب درست پيراهن ماكسي كه براي اندام شما متناسب باشد، بيان مي كنيم.             

 اگر اندام بزرگ و درشتي داريد، پيراهن ماكسي انتخاب كنيد كه اندازه دور كمر شما باشد. يك پيراهن ماكسي معمولي بادكرده و مواج است و مانند لباس تونيك روي بدن شما قرار مي گيرد. مدل دوختي را انتخاب كنيد كه اندازه است و كمر تنگ تري دارد.                           

پيراهن هاي ماكسي براي خانم هاي درشت هيكل                 

2- براي مهماني شب و مجلس رسمي پيراهن ماكسي خواه بلند باشد و خواه كوتاه، با كفش هاي پاشنه بلند بپوشيد. از كفش هاي پاشنه كوتاه يا تخت استفاده نكنيد، زيرا شما را شلخته و نامرتب نشان مي دهد. تا آنجايي كه مي توانيد با پوشيدن كفش پاشنه دار به قد خود بيفزاييد.      

3- براي پوشيدن شكم بزرگ خود، مدل برش خطيA شكل يا مدل هايي كه خط كمرشان از زير سينه است را انتخاب كنيد. اين مدل براي زنان درشت تر بسيار عالي است و ظاهر زنانه لباس را حفظ مي كند، در حالي كه اندام آنها را متناسب تر نشان مي دهد.           

4- جواهرات بزرگ و درشت بپوشيد و يك كيف سايز بزرگ با خود حمل كنيد. جواهرات يا كيف هاي كوچك با مدل هاي راحت و آزاد ماكسي به خوبي هماهنگ نمي شود، بنابراين ظاهر خود را با لوازم جانبي بزرگ كامل كنيد.                

5- اگر ريزه اندام هستيد، مدل هايي با طرح ها و تصاوير مينياتوري و كوچك بپوشيد.          

6- پيراهن تك رنگ بپوشيد تا ظاهري نرم و ملايم ايجاد كنيد. از طرح ها و تصاوير برجسته در پيراهن ماكسي به همراه رنگهاي شاد و تند خودداري كنيد. بهترين رنگها آبي، ارغواني، زرد و حتي قرمز روشن است.    


نوشته شده در جمعه 1390/2/2ساعت 21:28 توسط aseman790| (0) نظر


آخرين مطالب
» <-PostTitle->
Design By : Teblog